Promocja na zakończenie lata

banner-weekend

“PROMOCJA NA ZAKOŃCZENIE LATA !”

Zapisz się na kurs dla Kandydatów na Członków Rad Nadzorczych, planowanych w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Kaliszu i Gdańsku i zyskaj 10% RABATU !

Akcja promocyjna prowadzona będzie przez Europejską Grupę Doradczą od dnia 07 września 2018 do dnia 23 września 2018 i dotyczyć będzie organizacji KURSÓW DLA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH planowanych w w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu i Kaliszu.

Zapraszamy

Pobierz i wypełnij już dziś formularz zgłoszeniowy.
Prześlij do nas potwierdzenie wpłaty i formularz.

Ilość miejsc ograniczona !

Regulamin Promocji

  1. Akcja promocyjna prowadzona będzie przez Europejską Grupę Doradczą od dnia 07 września 2018 do dnia 23 września 2018 i dotyczyć będzie organizacji kursów dla Kandydatów na Członków Rad Nadzorczych planowanych edycji jesiennych w miastach: Warszawa, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Kalisz.
  2. Pierwszym warunkiem skorzystania przez Uczestnika z rabatu w ramach akcji promocyjnej jest wypełnienie promocyjnego formularza zgłoszeniowego na kurs w okresie trwania promocji tj. od 07.09-23.09.2018
  3. Drugim warunkiem otrzymania rabatu 10% i wpisania na listę uczestników kursu jest dokonanie całościowej opłaty za kurs po odjęciu rabatu tj.( 3.290,00zł – 10%rabatu) 2.961,00 zł.
  4. Płatności należy dokonać na konto: ING BANK ŚLĄSKI O/KALISZ NR RACHUNKU 18 1050 1201 1000 0023 0545 3231 określając tytuł płatności
  5. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników kursu zostanie wysłane do Uczestnika mailem w ciągu 2 dni roboczych.
  6. Rezygnacji z udziału w kursie bez ponoszenia kosztów można dokonać najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku rezygnacji na mniej niż 10 dni przed terminem kursu uczestnik ponosi 50% kosztów, całkowity koszt kursu ponoszony jest przez uczestnika w przypadku rezygnacji w dniu jego rozpoczęcia.
  7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie kursu w dniu jego rozpoczęcia lub każdym następnym dniu jego trwania, jeżeli będą miały miejsce zdarzenia losowe tj. nagła choroba czy wypadek osoby prowadzącej lub inne okoliczności, które uniemożliwiają przeprowadzenie kursu lub jego kontynuowanie. Zapłacona kwota może stanowić zaliczkę na poczet kursu w innym terminie lub innego kursu wybranego przez zamawiającego, pod warunkiem pisemnego (fax lub e-mail) oświadczenia jego woli.
  8. Rabaty nie łączą się.
  9. Korzystając z rabatu Uczestnik akceptuje treść Regulaminu.